Місць залишилося:

До початку табору залишилося:

Прийняти участь:

Головна » Статті » Карпати

У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати за: Дате · Названию · Комментариям · Просмотрам

     Наскельне місто-фортеця Тустань існувало на Урицьких скелях у IX-XVI століттях як потужний оборонний, митний та адміністративний центр, що в час свого розквіту контролював чотири з дванадцяти Карпатських перевалів. До нашого часу дерев’яна забудова не збереглася, проте залишилося понад 4 тис. вирубаних у камені пазів та врубів, у які вкладалося дерево при будівництві. Система цих слідів дозволила...

ЧИТАТИ ДАЛІ →

Карпати | Переглядів: 45 | Додав: Administrator | Дата: 12.03.2019

Піку́й — найвища вершина Вододільних Бескидів і всього пасма Бещад, найвища географічна точка Львівської області, з якої відкриваються приголомшливі краєвиди. Розташована на межі Львівської та Закарпатської областей.

 

Висота гори — 1405 метрів. Поверхня конусоподібна, асиметрична: південно-західний схил крутий, північно-східний та північний — більш пологий. Гора складається з флішу. Схили вкриті буковим і ялицевим лісом. Вершина оздоблена мальовничими скелями та стрімкими урвищами — невеликими куестами. Краєвиди з гори Пікуй своєю протяжністю перевищують бачені з будь-якої іншої вершини Львівської області.

ЧИТАТИ ДАЛІ →

Карпати | Переглядів: 59 | Додав: Administrator | Дата: 11.03.2019

© 2008-2019,  «Долаючи вершини». Всі права захищені.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на vershunu.com